Гурт Kalush Orchestra зібрав 54 млн гривень для України

Spread the love

Переможці Євробачення вирушають у тур Канадою та США, щоб продовжити збори

Гурт Kalush Orchestra зібрав 54 млн гривень для України

Kalush Orchestra

Після перемоги на пісенному конкурсі про Kalush Orchestra дізнався увесь світ. Тепер у багатьох куточках планети лунає переможна Stefania. Гурт з початку літа активно гастролює світом, де не лише виступають, а й розповідають про війну в Україні, щоб світ не забував і звикав до вбивств у нашій країні. Крім того, гурт возить з собою унікальний QR код, за допомогою якого всі, хто приходять на концерти Kalush Orchestra можуть донатити кошти, які надходять на офіційний Держфонд.

«Це перша поїздка для нашого гурту до США і Канади, дуже хвилююче. Ми маємо показати усьому світу, які українці сильні та донести це через нашу музику! Наша ціль — щоб українська музика звучала на весь світ , щоб про нашу культуру дізнавалися якомога більше.Також, хочеться, щоб якомога більше людей дізналося про наш концертний тур, завітало на концерти та донатили до фонду допомоги Україні. Ми об’їхали майже всю Європу та зібрали на підтримку України 54 мільйона гривень! Тепер наша ціль масштабніша — зробити це в США та Канаді! Більше відвідувачів на наших концертах там — більше донатів, а це вагомий внесок у пришвидшення перемоги України над ворогом!» — говорить лідер гурту Kalush Orchestra, Олег Псюк.

До початку туру лишається трохи більше тижня, а на концерти Kalush Orchestra у 7-ми найбільших містах США та Канади вже розкуплені квитки. Через це командою гурту у Торонто та Нью-Йорку було прийнято рішення організувати додаткові концерти. 

Гурт Kalush Orchestra зібрав 54 млн гривень для України

Kalush Orchestra

Гурт закликає приходити на свої концерти та донатити на прискорення нашої спільної перемоги у війні з РФ.

Previous Article
Next Article